Sokół Staszkówka wygrywa ostatnie dwa mecze

• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1670

LKS Sokół Staszkówka może pochwalić się dobrą passą, gdyż ostatnie dwa mecze bez problemu zakończyli zwycięstwem. Zawodnicy Sokoła pokonali Brunary i Śnietnicę na swoim stadionie.

Staszkówka 9 maja rozegrała mecz z LKS Biała Brunaty, który zakończył się wynikiem 3 – 1 dla Sokoła. W pierwszej połowie zawodnicy Sokoła zdobyli jedną bramkę, zapewniając sobie prowadzenie. Kolejne 45 minut również było bardzo wyrównane, choć zawodnicy ze Staszkówki zdołali wzmocnić swoje prowadzenie. Białej Brunary udało zdobyć się bramkę kontaktową, co dało wynik końcowy 3 -1 dla LKS Sokół Staszkówka.

W tym meczu bramki dla Staszkówki zdobyli: Adam Ochwat, Dawid Piecuch i Daniel Nosal.

Kolejny mecz Staszkówka rozegrała 15 maja 2021, również na swoim stadionie. Rywalem Sokoła była LKS Victoria Śnietnica. Ten mecz w wykonaniu zawodników ze Staszkówki był bardzo dobry, o czym świadczy bardzo wysoka wygrana 7 – 0.

Od samego początku zawodnicy ze Śnietnicy nie mogli odnaleźć się na boisku, natomiast piłkarze Sokoła wykorzystywali każdy, nawet najmniejszy błąd rywali. Świetny mecz zagrał Daniel Nosal, który do bramki przeciwnika posłał aż pięć razy. Pozostałe dwa gole to zasługa Rafała Szczerby i Adama Ochwata.

Już w najbliższą sobotę (22 maja 2021) o godzinie 16:30 Sokół Staszkówka zmierzy się na wyjeździe z LKS Ogień Sękowa.