Tym razem Moszczanka bez punktów, a Sokół wygrywa 6-2

• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 783

Kolejny mecz Moszczanki Moszczenicy rozegrany 3 maja 2021 w Brunarach nie rozpoczął się najlepiej. Już na samym początku po dwóch bardzo dobrych dośrodkowaniach Biała Brunary zapewniła sobie prowadzenie 2-0.

Los jednak uśmiechnął się do zawodników Moszczanki, gdyż bramkę z rzutu karnego strzelił Michał Bąk. Sędzia podyktował jedenastkę po tym jak zawodnik z Brunar sfaulował Artura Przybyłowicza.

Jeszcze chwila zaciętej gry i niestety pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:1 dla Białej Brunary.

Drugie 45 minut spotkania mogło rozpocząć się bramką remisową dla Moszczanki Moszczenicy, jednak sędzia uznał, że był spalony. Sytuacja bardzo szybko się zemściła i drużyna z Brunar zdobyła 3 gola.

Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Białej Brunary.

Tego samego dnia kolejny mecz rozegrali zawodnicy Sokoła Staszkówki, którzy na swoim stadionie rozgromili drużynę Nafta Kryg wynikiem 6-2. W tym spotkaniu zawodnicy Sokoła od samego początku pokazywali kto rządzi na boisku, a dowodem na dobra grę jest wynik spotkania.