Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka rozgromiła Naftę Kryg 7:3

  • Dodano: niedziela, 02 maj 2021 10:38
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1302

Choć jesiennej GKS Moszczanka nie może zaliczyć do udanych, to runda wiosenna zapowiada się bardzo obiecująco. Moszczanka pokonała wczoraj (tj. 1 maja 2021r.) na swoim stadionie drużynę Nafta Kryg wynikiem 7:3.

 

Spotkanie w pierwszej połowie meczu po błędzie bramkarza z Krygu otworzył Dariusz Krok, oddając celny strzał na bramkę z około 20 metrów. Od tej chwili Moszczanka Moszczenica prowadziła wynikiem 1:0.

 

Od samego początku widać było bardzo dobrą grę Moszczanki, co sprawiało, że zawodnicy z Nafty zwyczajnie gubili się na boisku. Chwila gry i kolejną bramkę dla Moszczanki Moszczenicy strzela Piotr Zięba dając prowadzenie 2:0.

 

Pod koniec pierwszej połowy Nafcie Kryg udało się zdobyć bramkę kontaktową i zakończyć pierwsze 45 minut wynikiem 2:1.

 

Druga połowa rozpoczęła się od gola Moszczanki Moszczenicy, którego zdobył Tomasz Augustyn (wynik 3:1). Mimo wszystko Kryg nie dawał za wygraną i bardzo szybko strzelił gola zmieniając wynik na 3:2.

 

Po stracie kolejnej bramki, zawodnicy Moszczanki Moszczenicy nie mogli sobie pozwolić na utratę kolejnych. Gra stała się bardzo dynamiczna i dokładna co zaowocowało kolejnym golem Tomasza Augustyna ustanawiającym wynik 4:2. Chwilę później zespół Nafty Kryg popełnił kolejny błąd, który kosztował ich bramkę samobójczą – wynik to 5:2 dla Moszczanki Moszczenicy.

 

Zawodnicy z GKS Moszczanka mimo przewagi nie odpuszczali co doprowadziło do kolejnego gola. Piękne podanie otrzymał Mateusz Dziadzio, który bez problemu poradził sobie z przeciwnikiem, przebiegł całą połowę boiska i mając za plecami przeciwnika z lewej nogi posłał piłkę prosto do bramki. Radość była ogromna, a przewaga jeszcze większa. Od tego momentu Moszczanka prowadziła już 6:2.

 

Po bramce Dziadzio to jeszcze nie koniec, bowiem przewagę podwyższył Sebastian Bochenek, który precyzyjnym strzałem na bramkę rywala zapewnił Moszczance wynik 7:2.

 

Niestety pod koniec meczu obrona drużyny z Moszczenicy popełniła błąd, który kosztował ich utratę bramki. Mimo wszystko ten bardzo dobry i widowiskowy mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla GKS Moszczanka Moszczenica.

 

Dzięki tej wygranej drużyna z Moszczenica awansowała o dwa miejsca i zajmuje teraz 9 miejsce w tabeli. Kolejny mecz już jutro 3 maja 2021 o godz. 13:00 w Brunarach.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM