Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

25 kwietnia ruszyły rozgrywki w piłkę nożną w A klasie

  • Dodano: środa, 28 kwiecień 2021 07:37
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1439

Wyczekiwany przez zawodników z Moszczenicy i Staszkówki sezon piłkarski rozpoczął się 25 kwietnia 2021 roku. GKS Moszczanka Moszczenica oraz LKS Sokół Staszkówka swoje pierwsze mecze rundy wiosennej w A klasie Nowy Sącz - Gorlice rozpoczęły na wyjeździe.

 

Moszczanka zmierzyła się z drużyną KS Ropa, którą ostatecznie rozgromiła wynikiem 4-0. Bramki dla GKS’u zdobyli: 2x Tomasz Augustyn, Sebastian Bochenek i Dominik Ryba.

 

- Wspaniałe rozpoczęcie nowej rundy! Pewne zwycięstwo z drużyną Ropy, 4-0. Bardzo dobry debiut Tomasza Augustyna, naszego nowego zawodnika pozyskanego z Kobylanki. – pisze na swoim facebooku Marek Dziadzio, prowadzący klub GKS Moszczanka.

 

Niestety, tym razem szczęścia zabrakło dla drużyny Sokoła Staszkówki. Sokół przegrał z KS Bonowa wynikiem 3-2. Bramki dla Staszkówki zdobył Adam Ochwat i Bartosz Bochenek.

 

- Pierwszy mecz tej rundy zakończył się porażką naszej drużyny. Mecz z dużym zwrotem akcji, od 0-1 dla Bobowej po 2-1 dla Sokoła, aby ostatecznie przegrać 3-2. – pisze na facebooku Adam Ochwat, prowadzący drużynę Sokół Staszkówka.

 

Mimo wszystko, trzeba przyznać, że obydwa kluby sportowe z naszej gminy rozegrały bardzo dobre spotkania. Kolejne mecze już w najbliższą sobotę 1 maja i poniedziałek 3 maja.

 

W sobotę 1 maja o godz. 17:00 Moszczanka Moszczenica na swoim stadionie podejmie drużynę Nafta Kryg, natomiast 3 maja o godz. 13:00 na wyjeździe GKS zagra mecz z drużyną Biała Brunary.

 

Sokół Staszkówka mecz na swoim stadionie rozegra 3 maja o godz. 16:00 z drużyną Nafta Kryg.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM