Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Zapracowali na podziękowania

  • Dodano: piątek, 28 marzec 2014 08:50
  • |
  • |
  • Odsłon: 2048

Były wieloletni Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach, a ostatnio I Zastępca  Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Kazimierz Mruk przyjmował podziękowania i życzenia, a trener Klubu Narciarskiego „Magura” Grzegorz Apola i utytułowany, młody zawodnik tegoż klubu, narciarz Wiktor Apola odbierali gratulacje podczas XXXVII sesji Rady Powiatu Gorlickiego. Okolicznościowe dyplomy i upominki przekazali przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Marek Bugno oraz starosta Mirosław Wędrychowicz.

  Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego dziękowali insp. Kazimierzowi Mrukowi za pełną oddania służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Ziemi Gorlickiej oraz Podkarpacia, za zaangażowanie i profesjonalizm podczas wykonywania obowiązków zawodowych,  jako wieloletni Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach, a ostatnio I Zastępca  Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, za wspieranie akcji edukacyjnych, profilaktycznych i promocyjnych oraz za bardzo dobrą współpracę z samorządem Powiatu Gorlickiego. Dziękowali szczególnie za trud budowy nowej siedziby dla KP Policji w Gorlicach.  Życzyli, by plany i marzenia - odkładane kiedyś na później - spełniły się właśnie teraz,  w wolnym czasie emeryta, a także by wciąż otaczała go życzliwość i sympatia ludzi i sprzyjało zdrowie oraz pomyślność w życiu osobistym. W prezencie przekazali inspektorowi Mrukowi miniaturową replikę wozu maziarskiego, życząc wielu udanych podróży.
Wzruszony insp. Kazimierz Mruk podziękował za pamięć i stwierdził, że po 35 latach zakończył definitywnie służbę w policji. Tym samym choć wielokrotnie opuszczał Ziemię Gorlicką to zawsze tutaj wracał, a teraz wraca na stałe.

Gratulacje i życzenia podczas sesji przyjmowali także Grzegorz Apola, trener zawodników Klubu Narciarskiego „Magura” Gorlice oraz jego podopieczny Wiktor Apola. Przewodniczący Rady Powiatu Marek Bugno i starosta Mirosław Wędrychowicz  gratulowali trenerowi i zawodnikowi sukcesów sportowych odniesionych na górskich stokach w 2013 roku podczas zawodów narciarskich o randze ogólnopolskiej tj.  w  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oraz Młodzieżowy Puchar Polski oraz powołania Wiktora do kadry narodowej na zawody FIS URATNA na Słowacji i Międzynarodowe Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych ABETONE we Włoszech. Gratulowali Wiktorowi Apoli szczególnie mistrzostwa Polski w slalomie gigancie podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Jurgowie oraz drugiego miejsca w ogólnej klasyfikacji w Młodzieżowym Pucharze Polski, a także I miejsca w klasyfikacji ogólnej Małopolskiej Ligi Narciarskiej oraz I miejsca w ogólnopolskim finale Lig Alpejskich. Życzyli wielu kolejnych sportowych zwycięstw i mistrzowskich tytułów.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM