Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Twój punkt gastronomiczny w kontenerze

  • Dodano: piątek, 24 kwiecień 2020 13:21
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2448

Otworzenie swojego biznesu nie jest proste i niesie ze sobą ryzyko. By wyjść naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, producenci kontenerów gastronomicznych dostarczają na rynek kontenery nowoczesne, sprzyjające rozwojowi firmy i przyciągające swoim designem gości. Co dokładnie oferuje kontener gastronomiczny i dlaczego warto zdecydować się na prowadzenie swojej działalności właśnie w nim?

 

Wszystko, czego potrzebujesz

Nowoczesne kontenery gastronomiczne przystosowane są w stopniu najwyższym do prowadzenia w nich punktu gastronomicznego. Posiadają zaplecze, przestrzeń dla gości oraz toaletę. Wyposażone są także we wszelkie instalacje, takie jak instalacja grzewcza, wodna oraz elektryczna, co sprawia, że możliwe jest prowadzenie w nich działalności przez cały rok.

 

Design i funkcjonalność

Co ważne, projekt kontenera możesz dowolnie modyfikować, by jak najlepiej dopasować go do swojej wizji. Możesz wybrać rozkład okien, kolor blachy i odpowiednie zabezpieczenia, takie jak alarmy antywłamaniowe, które pozwolą ci na bezpieczne i funkcjonalne prowadzenie biznesu. Kontenery mają także możliwość łączenia się w moduły, tak że możesz stworzyć większą przestrzeń dla swoich gości. Wszystko skonstruowane zostało tak, aby sprostać wymaganiom współczesnego rynku gastronomicznego.

 

Blisko gości

Kontenery ze swojego założenia są mobilne, co stanowi ich niezaprzeczalną zaletę. Możemy ustawić nasz kontener właśnie tam, gdzie znajdują się nasi goście i zmieniać jego położenie, gdy sytuacja ulega zmianie. Jest to również spora zaleta w przypadku sezonowych punktów gastronomicznych. Możemy zawieź kontener nawet na drugi koniec kraju lub za granicę i prowadzić nasz biznes w miejscu przez nas wybranym.

 

Mniejsze ryzyko finansowe

To także bardzo ważny aspekt przemawiający na korzyść tego rozwiązania. Wynajem czy kupno kontenera to koszty kilkokrotnie mniejsze, niż wynajem czy kupno lokalu w budynku. Większość nowych restauracji upada w pierwszym roku działalności, zatem decyzja o otworzeniu punktu gastronomicznego może okazać się rozsądną. Zwłaszcza na samym starcie, gdy nie posiadamy jeszcze wielkiego doświadczenia w prowadzeniu tego typu biznesu.

Szukasz sprawdzonego producenta kontenerów gastronomicznych? Zgłoś się do Mastertec i wybierz kontener gastronomiczny dla Twojego biznesu. 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM