Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Druk wizytówek firmowych obowiązkowym elementem reklamy

  • Dodano: piątek, 10 styczeń 2020 14:16
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 943

Wizytówki to najczęściej wykorzystywane formy promocji danego przedsiębiorstwa, jednak na ich zakup decyduje się niewiele z nich. Nie każdy właściciel firmy zdaje sobie sprawę z tego, że te niewielkie kartoniki mogą zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty ich produktów czy też usług. Oczywiście druk wizytówek firmowych odbywa się według dokładnych wytycznych przedstawionych przez klienta w agencji reklamowej.

 

Kształt i rozmiar wizytówek firmowych

Z pewnością każdy wie, że druk wizytówek firmowych może odbywać się na papierze o różnym kształcie oraz wymiarze. Najważniejsze jest jednak to, aby bez najmniejszych problemów zmieściła się ona w portfelu lub też pudełka na wizytówki. Do najpopularniejszych wymiarów można zaliczyć modele 8,5 na 5,5 centymetrów oraz 9,0 na 5,00 centymetrów. Oczywiście modele w kształcie prostokątów charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz praktycznością. Jeżeli przedsiębiorstwo zdecyduje się na nieregularny kształt, może to doprowadzić do tego, że druk wizytówek firmowych będzie dużo droższy. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na ich wykonanie w kształcie, który będzie odpowiadał danej branży. Warto jednak wiedzieć, że takie modele najczęściej tworzą problemy związane z ich odpowiednim przechowywaniem. Jednak z pewnością stanowią naprawdę oryginalną formę reklamy danego przedsiębiorstwa.

Wybór papieru

Oczywiście druk wizytówek firmowych wymaga również doboru odpowiedniego rodzaju papieru, na którym zostanie dokonany nadruk. Ten rodzaj materiałów reklamowych powinien zostać wykonany na wytrzymałym i twardym papierze. Gramatura powinna znajdować się w przedziale od 350 g/m2 do nawet 400 g/m2. Z pewnością te modele posłużą klientom przez długi czas. Druk wizytówek firmowych może odbywać się na różnym rodzaju papieru. Najpopularniejsze z nich to modele matowe, błyszczące, gładkie lub też szorstkie. Z każdym rokiem coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wybór ekologicznych rozwiązań. Druk wizytówek firmowych daje również pokrycia całej powierzchni przy pomocy cienkiej folii. Niektóre elementy wizytówki mogą zostać wytłoczone, co sprawi, że klienci poświęcą im zdecydowanie więcej uwagi. Druk wizytówek firmowych powinien zawierać wszelkie niezbędne informacje o danym przedsiębiorstwie, a konkretnie jego pełną nazwę, adres lokalu, stronę internetową oraz niezbędne dane kontaktowe, do których zalicza się numer telefonu czy też adres e-mail danego przedsiębiorstwa.

Druk wizytówek firmowych

Z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na druk wizytówek firmowych, które uznawane są za praktyczną formę promocji przedsiębiorstwa. Przyjmuje się, że funkcjonalna wizytówka powinna w odpowiedni sposób zaprezentować profil danej firmy i zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z jej usług. Oczywiście nikogo nie zdziwi fakt, że druk ilości zazwyczaj jest dużo tańszym rozwiązaniem niż wyprodukowanie zaledwie kilku sztuk. Druk wizytówek firmowych to z pewnością korzystna decyzja niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Warto wspomnieć, że przedsiębiorca ma możliwość wyboru, gdyż może wybrać między jednostronnymi lub też dwustronnymi modelami. Ciekawym rozwiązaniem są również otwierane wizytówki firmowe, które coraz częściej można spotkać na rynku. Jak widać, druk wizytówek firmowych niesie za sobą naprawdę wiele korzyści dla całego przedsiębiorstwa. Odpowiednio przemyślane i zaprojektowane modele będą stanowić nowoczesną formę reklamy.

Zobacz ofertę druku wizytówek w drukarni Lobos.promo.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM