Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Zakłady na żywo - 3 porady bukmacherów

  • Dodano: wtorek, 16 lipiec 2019 08:01
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3776

Zakłady na żywo u bukmacherów to kwintesencja typowania wyników. Dają najwięcej emocji i są najbardziej nieprzewidywalne, dlatego gracze tak lubią tę formę rozrywki. Jak obstawiać, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną? Oto najnowsze porady bukmacherskie.1.
2. Zakłady na żywo tylko u legalnych bukmacherów
3.
4.
5. Zakłady live dla pasjonatów
6.
7.
8. BETFAN LIVE - zaryzykuj i minimalizuj straty
9.

Zakłady live to szczególna forma typowania wyników. Chociaż nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami i obowiązkami, raczej nie stanowi formy polecanej początkującym graczom. Obstawianie na żywo wymaga wypracowania sobie pewnych technik, które pozwalają zmaksymalizować wygrane. Trzeba nastawić się na wytężoną pracę oraz pogłębianie wiedzy w wybranej dziedzinie sportu.

Zakłady na żywo tylko u legalnych bukmacherów

To żelazna zasada, do której stosują się zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze. Często zdarza się, że kursy na zakłady na żywo u bukmacherów bez licencji są bardziej atrakcyjne, ale nie warto ulegać pokusie. Złamanie prawa może grozić dotkliwymi konsekwencjami finansowymi, które skutecznie zniechęcą do podejmowania jakichkolwiek prób obstawiania u bukmacherów.

Zakłady live dla pasjonatów

Nie można liczyć na wygraną, jeśli zakłady live są obstawiane bez żadnych podstaw teoretycznych, dlatego największą szansę na sukces mają ci gracze, którzy pasjonują się daną dyscypliną sportu. Bardzo ważne są statystyki drużyn i poszczególnych graczy oraz śledzenie nowinek w internecie, głównie na forach branżowych. W obstawianiu wyników przydaje się wiedza w jakim składzie zagra drużyna, który z zawodników doznał kontuzji lub dlaczego nie wystąpi w aktualnie rozgrywanym spotkaniu. Niekiedy ważny jest również styl gry - wychwytywanie niuansów to klucz do skutecznego typowania. Początkujący gracze mogą wspierać się poradami bardziej doświadczonych kolegów i wzorować się na ich typach.

BETFAN LIVE - zaryzykuj i minimalizuj straty

Ryzyko jest wpisane w obstawianie u bukmacherów, jednak czasami warto je jeszcze zwiększyć. Jeśli uważasz, że Twój faworyt wygra ze swoim przeciwnikiem i zauważysz, że kurs BETFAN LIVE rośnie - zaryzykuj i postaw dodatkowy zakład na potencjalnie zwycięski zespół. Zwiększysz w ten sposób swoją wygraną!

Niekiedy dobrą strategią będzie zachowanie odwrotne, czyli minimalizowanie ryzyka straty. Jeśli nie jesteś pewien czy Twój faworyt wygra, postaw zakład przeciwko niemu. W ten sposób wyjdziesz na zero lub z niewielkim zyskiem, ale zwykle nie poniesiesz straty.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Hubert skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie przesadzajcie z tymi kpinami i nie oskarżajcie że ktoś kogoś nie lubi bo napisał drobny żart a ...
Basia skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Do znajomej.. Kpiny????bardziej podziw i uznanie Nie widzę w komentarzach powyżej by ktoś kierowa...
Znajoma skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie rozumiem, jak można być tak zazdrosnym albo zawistnym i wykorzystywać artykuł o pożarze do kpin ...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM