Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

The Rolling Stones – czy to ostatnia trasa koncertowa zespołu?

  • Dodano: niedziela, 29 kwiecień 2018 11:38
  • |
  • Autor: Partner
  • |
  • Odsłon: 2290

Z chwilą, gdy słynny brytyjski zespół rockowy The Rolling Stones ogłosił miejsca, które ma zamiar odwiedzić podczas swojej trasy koncertowej, polscy fani oszaleli – ich rockowi idole przyjadą również do Warszawy. Na forach jednak rozgorzała dyskusja – czy to ostatnia szansa, by zobaczyć swoich ulubieńców na żywo?

The Rolling Stones – zespół legenda

Rolling Stonesów nikomu nie trzeba przedstawiać. Jako zespół zaczęli swoją działalność z początkiem lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. I chociaż po drodze jego członkowie miewali różne pomysły na kontynuację swojej kariery, zespół przetrwał do dziś i niezmiennie zachwyca kolejne pokolenia fanów rocka. Formacja The Rolling Stones należy do ścisłej czołówki zespołów rockowych, jeśli chodzi o ilość sprzedanych wydawnictw muzycznych. Co się tyczy sprzedaży, równie imponujące są ilości sprzedanych przez nich albumów – liczba ta sięga 250 milionów egzemplarzy.

Skład zespołu zmieniał się, głównie na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych – ostatecznie ugruntował się w 1976 roku, kiedy to do Micka Jaggera, Keitha Richardsa i Charliego Wattsa dołączył Ron Wood (co nie znaczy, że później nie dołączali do niego jeszcze inni).

Zespół The Rolling Stones to prawdziwa legenda muzyczna, a jego frontman i wokalista – Mick Jagger – to właściwie marka sama w sobie. Jest znany nie tylko z niezwykłego głosu i wielkiej charyzmy, ale również niesamowitych ruchów scenicznych, o których nawet inne zespoły śpiewają (polecamy przesłuchać utwór „Moves like Jagger” amerykańskiej grupy Maroon 5).

Nie da się jednak ukryć, że mimo wielkiej energii, jaką członkowie grupy The Rolling Stones wciąż wprowadzają na scenie, są dość wiekowym zespołem i być może niedługo zakończą karierę muzyczną. Tym bardziej warto zainteresować się ich zbliżającym się wielkimi krokami koncertem w Polsce – być może będzie to ostatnia szansa, by zobaczyć na żywo Micka Jaggera i jego kompanów bez konieczności wyjeżdżania z kraju.

Z wizytą w Warszawie

The Rolling Stones zaczynają tegoroczną trasę koncertową występem w Dublinie – jest on planowany na 17 maja. Ten i osiem kolejnych koncertów Stonesi zagrają na Wyspach Brytyjskich. Stamtąd przeniosą się nieco bardziej na południowo-zachodnią część Europy i zagoszczą na kolejnych scenach: w Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie, Pradze i wreszcie – w Warszawie.

Koncert w Warszawie odbędzie się 8 lipca i zakończy całą trasę zespołu. Największe hity grupy The Rolling Stones będzie można usłyszeć na Stadionie Narodowym, ale najpierw trzeba nabyć bilety The Rolling Stones w AleBilet.pl.

Opcji na doświadczenie tego koncertu na żywo jest wiele. Tłumy fanów będą mogły znaleźć swoje miejsce – w zależności od potrzeb i kwoty, jaką dysponują – na płytach lub trybunach, w różnej odległości od sceny. Organizatorzy przewidzieli także miejsca w strefie VIP na trybunach, skąd będzie można nie tylko świetnie słyszeć zespół, ale także doskonale widzieć słynne ruchy Micka Jaggera.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM