Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Wymieniaj dolara amerykańskiego w internecie

  • Dodano: piątek, 21 lipiec 2017 11:37
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2052

Kredytobiorcy, turyści i przedsiębiorcy, którzy chcą dokonać transakcji finansowych w obcej walucie, bardzo często przywiązują uwagę do tego, ile w danym miejscu wynosi kurs USD, euro czy franków.  Szukają najkorzystniejszych ofert, by taka wymiana była po prostu najtańsza.

Gdzie najniższy kurs USD?

Przeciętny Kowalski najczęściej korzysta z ofert kantorów stacjonarnych, jeżdżąc od jednego do drugiego, by sprawdzić wysokość kursu, a przy okazji stracić na to czas i paliwo. A można o wiele łatwiej. Ktoś pewnie teraz pomyśli, że mowa o wymienieniu waluty w banku podczas spłacania raty kredytu. Niestety to też nie jest najlepsze rozwiązanie, bo jest drogie. Warto brać przykład z doświadczonych przedsiębiorców, dla których wysokość kursu często świadczy o rentowności danego biznesu. Oni najczęściej korzystają z kantorów internetowych, do których może mieć dostęp każdy z nas.

Kantory online działają podobnie jak kantory stacjonarne, czyli są dostępne dla każdego, kupują i sprzedają waluty. Jednak korzystanie z nich jest nie tylko bardziej opłacalne pod względem ekonomicznym, ale również o wiele prostsze. Każdy klient, który siedzi wygodnie w fotelu przed swoim komputerem, może dokonać takiej wymiany. Obsługa serwisu internetowego jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna, a dodatkowo można zapoznać się z artykułami poradnikowymi umieszczonymi na stronie kantoru lub skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Wymieniając pieniądze w kantorze internetowym, nie musimy się bać ani o bezpieczeństwo transakcji, ani o termin realizacji takiej wymiany. Większość zleceń wykonywanych jest w ciągu 15 minut. Każda transakcja jest wieloetapowo zabezpieczana, co gwarantuje jej bezpieczeństwo.

Kantory onilne – dodatkowe korzyści dla stałych klientów

Niewiele osób wie, że choć kursy w kantorach internetowych są wyjątkowo atrakcyjne, to mogą być jeszcze korzystniejsze. Osoby, które spłacają kredyty w obcej walucie lub prowadzą interesy z zagranicznymi firmami, czyli dość regularnie dokonują wymiany, mogą liczyć na indywidualną negocjację wysokości kursów. A to przekłada się na jeszcze większą oszczędność lub zysk.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM