Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Meble łazienkowe – jakie wybrać, aby wszystko pomieścić

  • Dodano: środa, 29 listopad 2017 12:54
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2854

W perfekcyjnej łazience powinny panować komfort i wolna przestrzeń. Czasami staje się to problematyczne, ponieważ aby spełnić powyższe kryteria niezbędna jest odrobina zmysłowości i kreatywności. Innym problemem jest wychodzenie z założenia, że nie da się zapewnić przestrzeni, bo łazienka jest za mała. Jak temu zaradzić, na jakie meble się zdecydować – wszelkich odpowiedzi na te pytania dostarczy artykuł.

Szafka podumywalkowa

Skoro miejsca jest niewiele, a chce się zadbać o komfort i użyteczny sprzęt w łazience, najlepiej jest połączyć jedno z drugim. Szafka podumywalkowa pozwala zaoszczędzić trochę wolnego miejsca poprzez umiejscowienie jej bezpośrednio pod umywalką. Nie dość, że taka szafka wprowadza elegancję, to zwalnia szeroki fragment miejsca w łazience. Żeby wszystko wyglądało kompletnie, warto nad umywalką umieścić lustro, ale to tylko część udogodnień, jakie dostarczają meble łazienkowe w Defra.

Szafka wisząca

Szafka wisząca, to kolejny krok w stronę zaoszczędzenia przestrzeni w łazience. Świetny wybór w chwili, gdy jedna szafka nie wystarcza, aby się pomieścić. Komponuje się wizualnie z resztą mebli, a także jest dopasowana pod przyszłego posiadacza. Można ją dostosować do swoich oczekiwań. Mianowicie podczas montażu pojawia się szansa wyboru strony, z której drzwiczki mają się otwierać. Ze względu na fakt, że jest umiejscowiona na ścianie, daje wiele wolnego miejsca na podłodze, które można przeznaczyć dla innych niezbędnych akcesoriów.

Szafka lustrzana

Kolejna koncepcja dla leniwych, co lubią mieć wszystko pod ręką. Szafka lustrzana zapewnia jednocześnie niezbędne do codziennych czynności lustro, jak i przechowalnie kosmetyków, ręczników i innych akcesoriów. Podobnie jak w przypadku szafek wiszących istnieje opcja wyboru strony montażu drzwi, co również przyczynia się do efektywnego rozmieszczenia mebli w łazience. Wysokiej jakości materiał pozwala, aby szafka była inwestycją na lata oraz funkcjonowała w cichy sposób.

Kinkiet ledowy

Warto postawić na nowoczesność, jasność, a przy okazji oszczędne gospodarowanie miejscem. Właśnie takie możliwości daje oświetlenie ledowe. Wnętrze łazienki stanie się rozświetlone do takiego stopnia, że będzie szansa na uniknięcie montażu dodatkowych żarówek. Kinkiety są stworzone z unikalnej obudowy, której kolorystyka i styl doskonale wtopi się w wystrój każdej łazienki.

Słupek wysoki

Jeszcze inne rozwiązanie w celu zaoszczędzenia wolnej przestrzeni. Słupek wysoki to wyposażona w dwie pionowe części szafa. Dwie szafy w jednym pionie zapewniają dwa razy więcej miejsca na niezbędne przedmioty. Dobrze wpasowuje się do łazienek wysokich. Cała szafka jest oparta na czterech niewielkich słupkach.

Wymienione propozycje powinny okazać się pomocą w umeblowaniu łazienki. Każda z nich pozwoli zachować równowagę między kompletnym wyposażeniem łazienki, a rozsądnym rozgospodarowaniem miejsca. Oczywiście najlepiej jest zrobić to po swojemu, ale warto brać pod uwagę meble łazienkowe tego typu.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM