Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Wybór najodpowiedniejszego fotelika samochodowego

  • Dodano: poniedziałek, 08 styczeń 2018 07:07
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1943

W nowym roku 2018 jak z wieloma innymi podejmowanymi decyzjami oraz postanowieniami, rodzice stają również przed wyzwaniem, który dotyczy zakupu nowego fotelika samochodowego.

Dla wielu z nich zmiana fotelika samochodowego nie należy do łatwych decyzji. Potrzeba jest dobra znajomość kilku wytypowanych fotelików samochodowych, by dokonać właściwego wyboru, a wybór fotelików samochodowych na rynku jest aktualnie naprawdę duży.

Ze względu na to, że fotelik samochodowy to rzecz niezbędna małego podróżnika, powinien on być wygodny ale także bezpieczny i praktyczny w obsłudze dla rodziców. Producenci wciąż pracują nad coraz nowszymi udogodnieniami oraz systemami zabezpieczeń, które umilą dziecku nieraz wielogodzinną podróż samochodem. Dobrze wybrany fotelik jest gwarancją spokojnej podróży dla dziecka i rodzica przy wysokim standardzie bezpieczeństwa o które dbają współczesne foteliki samochodowe.

Fotelikiem samochodowym, który spełnia wszystkie wymagania stawiane fotelikom samochodowym jest fotelik Maxi Cosi Tobi. Jest to fotelik komfortowy i bezpieczny, odpowiedni dla małych dzieci 9 kg do 18 kg, jest więc fotelikiem, którego dziecko może używać przez kilka dobrych lat, rośnie razem z maluchem.

Fotelik Tobi to bardzo doceniany fotelik samochodowy, solidnie wykonany, wyposażony w szereg zabezpieczeń. Fotelik ten montowany jest przodem do kierunku jazdy, za pomocą trzypunktowego samochodowego pasa bezpieczeństwa. W momencie montażu fotelika samochodowy pas bezpieczeństwa przeciągany jest na około fotelika, zapinany górnymi klamrami oraz dolnymi naciągaczami pasa. Dzięki właściwemu montażowi fotelika, zwiększa się jego stabilność w samochodzie i wzrasta również bezpieczeństwo malucha.

Fotelik Maxi Cosi Tobi wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które łatwo zapiąć i wypiąć za pomocą klamry. Regulacja pasów zapewnia optymalną pozycję dziecka w foteliku, a system otwartej uprzęży „Easy in” jest pomocny w sadzaniu i wysadzaniu dziecka z fotelika. Zagłówek fotelika można regulować wraz z uprzężą fotelika, regulacji podlega również cały fotelik w zależności od potrzeb. Fotelik Tobi można ustawić w prawie leżącej pozycji, idealnie nadaje się dla śpiącego malucha. Fotelik Maxi Cosi Tobi posiada wyspecjalizowany system ochrony bocznej (SPS), oraz pięciopunktowa uprząż, która zapewnia bezpieczeństwo dziecku, w przypadku kolizji czołowych. Tapicerkę fotelika samochodowego Maxi Cosi Tobi można zdejmować i prać w pralce, dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM