Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Ile zapłacimy za postój przy lotnisku Balice pod Krakowem?

  • Dodano: piątek, 23 luty 2018 14:08
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1992

Każdego dnia z lotniska Balice pod Krakowem korzysta wielu podróżujących. Część z nich oraz ich bliskich dojeżdża do portu lotniczego własnymi autami. Gdzie można je wtedy zaparkować, aby nie przepłacić?

Lotnisko znajdujące się w podkrakowskich Balicach posiada własne parkingi. Do dyspozycji mamy wtedy kilka opcji dla postojów krótkoterminowych oraz długoterminowych. Możemy też skorzystać z miejsc postojowych oferowanych przez parkingi prowadzone przez prywatne firmy, które znajdują się nieco dalej od terminala.

 

Parkowanie przy lotnisku kosztuje najwięcej

Jeśli chcesz zostawić auto na parkingu należącym do portu lotniczego Kraków Balice, zapłacisz najwięcej. W tym przypadku cena wynosi 9-10 złotych za jedną godzinę parkowania. W przypadku parkowania powyżej 5 godzin, liczy się już cała doba, czyli płacimy 45-55 złotych. Każda kolejna doba będzie kosztowała 15-25 złotych. Wyższe ceny dotyczą parkingu wielopoziomowego, niższe – parkingu terenowego.

 

Możemy również skorzystać ze strefy parkowania krótkoterminowego Kiss & Fly. W tym przypadku możemy za darmo zaparkować na 10 minut – jeśli jednak przekroczymy ten czas i zatrzymamy się na dłużej, zapłacimy 10 złotych za każde 10 minut! Zatem strefa ta jest najlepszym rozwiązaniem wtedy, gdy chcemy po prostu kogoś odebrać lub dowieźć na parking bez dłuższego postoju.

 

Taniej na parkingach prywatnych

Z kolei mniej zapłacimy wtedy, gdy będziemy chcieli skorzystać z jednego z parkingów prywatnych znajdujących się w okolicy – są one położne kilkaset metrów od terminala, ale nie musimy iść lotnisko piechotą z walizkami, ponieważ parkingi zapewniają dowozy na i z lotniska.

 

Gdy chodzi o taki Kraków Balice parking będzie kosztował nas od 2 złotych za jedną godzinę i od 6 złotych za jedną dobę. To naprawdę bardzo atrakcyjne ceny, biorąc pod uwagę powyższe wydatki na parking należący do lotniska! Dodatkowo możemy skorzystać z różnych usług, na przykład podładować akumulator, umyć auto lub napompować koła. Rezerwację miesiąca można wykonać on-line.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM