Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Jak wybrać księgę gości weselnych?

  • Dodano: poniedziałek, 13 czerwiec 2022 14:17
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 511

Zorganizowanie przyjęcia weselnego zawsze jest nie lada wyzwaniem dla narzeczonych. Musimy zadbać o każdy najmniejszy detal, tak aby przyjęcie wypadło zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na sali weselnej nie może zabraknąć księgi gości weselnych. Okazuje się, że na rynku znajdziemy wiele propozycji. W księdze goście wpisują swoje życzenia, sentencje i wrażenia z zabawy weselnej. Do książki będziemy wracać w kolejnych latach, wspominając ten piękny dzień. Jak wybrać księgę gości weselnych? O czym warto pamiętać? Jakie rozwiązanie jest godne uwagi?

 

Księga gości weselnych

Księga gości weselnych jest ciekawym gadżetem, który uatrakcyjni każde przyjęcie weselne. W dzisiejszych czasach to must have na weselu. Pozwala zebrać wspomnienia w jednym miejscu, do których będziemy wracać po latach. Istnieje sporo ciekawych propozycji, które powinniśmy dobrać do swoich oczekiwań. Tradycyjna księga gości jest niezwykłą pamiątką z zabawy weselnej. Występuje ona zazwyczaj w formie książki, do której bliscy wpisują wspomnienia, porady i życzenia dla Pary Młodej. Klasyczne księgi są najbardziej popularne. Okazuje się, że na przyjęciach weselnych spotykamy także bardziej nowoczesne rozwiązania. 

Książkę tego typu powinniśmy umieścić w widocznym miejscu,  tak aby każdy mógł się do niej wpisać. Dobrą opcją jest wygospodarowanie stolika z krzesłem i długopisem. Księgę można też umieścić przy wejściu na salę lub przy stoliku Pary Młodej. 

 

Nowoczesne propozycje

Księgi gości weselnych zakupimy bez problemu w sklepach z dekoracjami. Możemy zamówić produkt z personalizacją, tak aby nadać mu wyjątkowego charakteru. Wiele zależy od środków finansowych, preferencji i zdolności ludzi. Pary Młode coraz chętniej dobierają coraz nowsze warianty księgo gości weselnych. Osoby, które pragną wprowadzić niewielkie zmiany w księdze, mogą dobrać produkt z czarnymi kartkami. Goście w tym wypadku będą potrzebować specjalnych pisaków, aby wpisać swoje życzenia. W tym wypadku dokupić możemy pisak w złotym lub srebrnym kolorze. 

Unikalnym rozwiązaniem jest księga gości, w której znajdują się ankiety dla najbliższych. Każdy gość ma za zadanie uzupełnić kartę i odpowiedzieć na zadane pytania. Dotyczą one wesela, przyszłości Pary Młodej, czy też ślubu. Ankieta może bazować na różnorodnych pytaniach, na które trzeba odpowiedzieć kreatywnie. Efekt będzie jeszcze ciekawszy wtedy, gdy nasi goście wypełnią ankiety kolorowymi mazakami. 

 

Szeroka oferta

W internetowych sklepach znajdziemy mnóstwo propozycji, które spełnią nasze wymogi. Można postawić na list w butelce, księgę  gości w ramie z serduszkami drewnianymi, puzzle, czy nawet personalizowany plakat. To gadżety, które nie są dla każdego. Jedynie odważne osoby dobiorą nowoczesne księgi gości. Oryginalne rozwiązanie może wprowadzić gości w zakłopotanie. W sytuacji, gdy nie chcemy każdemu tłumaczyć sposobu uzupełnienia księgi, postawmy na wariant klasyczny. Pomocna jest także instrukcja, przedstawiona przykładowo w formie kartki w ramce. Dzięki temu goście nie będą cały czas nas pytali, jak poprawnie uzupełnić księgę  gości weselnych. 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM