Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Bezpieczny dom czy parking przy lotnisku? To wszystko w Krakowie

  • Dodano: piątek, 20 sierpień 2021 13:41
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1325

Tak! Znamy na to sposób. Producenci prześcigają się w pomysłach na to, jak sprawić, by miasto królów było jak najbezpieczniejsze. Kraków to drugie co do liczby mieszkańców miasto Polski. Mieszkają tu setki tysięcy ludzi. To również miasto studentów, cel wizyt milionów turystów z całego świata, a także świetna baza wypadowa dla podróżujących i szukających wrażeń. Inteligentne rozwiązania ułatwią Ci zarówno mieszkania w Krakowie na stałe, jak i odwiedzanie tego pięknego miejsca. 

 

Bezpieczny dom, czyli bezpieczne życie

Bezpieczeństwo przede wszystkim – takie założenie przyświecało projektantom nowoczesnych domów, mieszkań, biurowców. Dziś na co dzień stosuje się nowatorskie architektoniczne rozwiązania. Ma być bezpiecznie i z klasą. Wiele właścicieli i zarządców budynków oprócz wynajęcia ochrony i założenia zabezpieczeń decyduje się na inteligentny system alarmowy. Alarm kojarzy nam się głównie z urządzeniem, które uruchomione wydaje głośny sygnał dźwiękowy. Owszem, takie alarmy stosuje się od dziesiątek lat. Te nowoczesne spełniają wiele innych funkcji. Oczywiście, alarm ma zgodnie ze swoją nazwą alarmować nas w razie zagrożenia, na przykład wtedy, gdy na naszym terenie pojawi się ktoś nieproszony. Współczesne alarmy mają wiele innych funkcji. Alarmy wykorzystuje się, aby za ich pomocą otwierać i zaciągać rolety – wystarczy wysłać SMS, sygnał zostanie przekazany do domu, a maszyny wykonają odpowiednie czynności. Za pomocą alarmu można włączyć także inne urządzenia, na przykład zraszacz ogrodowy czy lampę. Takie rozwiązanie to przede wszystkim duża oszczędność czasu. Rzecz jasna alarmy wciąż informują nas o zagrożeniach, także takich jak za duża ilość dwutlenku węgla czy pożar. Wystarczy sprecyzować nasze wymagania i zwrócić się do odpowiedniej firmy. Jej konsultanci z pewnością pomogą w wyborze odpowiednich, inteligentnych alarmów. Na taki krok, założenie alarmu, decyduje się wiele instytucji, takich jak sklepy, biura, szkoły, urzędy czy gabinety lekarskie. To także świetny wybór dla każdego domu i sposób na to, by czuć się bezpiecznie. 

 

Wyjazd bez problemów - bezpieczny parking przy lotnisku

XXI to czas, kiedy możemy być, gdzie tylko chcemy. Wystarczy odłożyć gotówkę, kupić bilet i udać się na lotnisko. Mieszkańcy Krakowa i jego okolic są w świetnej sytuacji. Lotnisko Balice, tuż obok Krakowa, oferuje wiele lotów do ciekawych miejsc. Każdy może ruszyć stąd w świat. Po drodze napotykamy niestety szereg mniejszych i większych problemów. Wielu z nas zastanawia się, w jaki sposób dotrzeć na lotnisko. Trzeba przyznać – przyjazd autem jest najwygodniejszy. Tylko co zrobić z samochodem? Gdzie zostawić go na czas naszej nieobecności? Znamy rozwiązanie! Bezpieczny parking Kraków-Balice przy lotnisku znajduje się kilkaset metrów od samego terminala. Możesz tu zaparkować samochód na dowolną ilość dni, a wszystko to w najtańszej cenie. Parking Balice cechuje wysoki standard – miejsca parkingowe są szerokie, dobrze oświetlone i stale monitorowane. Co więcej, parking jest czynny całodobowo i chroniony. Specjalnie przygotowany bus zawiezie Ciebie i Twoje bagaże prosto na terminal i to całkowicie bezpłatnie. Jeśli wciąż martwisz się o samochód, warto wiedzieć, że na parkingu jest ubezpieczony, pilnowany, a jeśli rozładuje mu się akumulator (może chcesz wyjechać na dłużej?), obsługa pomoże Ci i uruchomi silnik. 

 

Zadbaj o każdy szczegół!

Skoro już mowa o samochodach. Warto dodatkowo o nie zadbać. Nie każdy wie, że zarówno o wnętrze naszego auta, jak i jego wygląd zewnętrzny, można profesjonalnie dbać we własnym garażu. Nowoczesna chemia motoryzacyjna oferowana przez najlepszych producentów pozwala na konserwację auta. Zadbane będzie służyło latami, a jeśli zechcesz wymienić je na nowszy model – łatwo je sprzedasz. Warto zapoznać się z ofertą specjalistów w branży motoryzacyjnej. Samodzielne stosowanie przez użytkowników aut chemii do silnika (na przykład środków do jego konserwacji czy uruchamiania), dodatków do paliw, preparatów antykorozyjnych, silikonów czy płukanek do chłodnic – to już standard. Zadbane auto to auto bezpieczne! 
 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM