Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Butle SodaStream

  • Dodano: środa, 12 maj 2021 07:28
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1028

Butle SodaStream są niezwykle popularne w Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych. Coraz więcej osób decyduje się na ich zakup również w Polsce. Butle SodaStream - czym są i komu się przydadzą?

 

SodaStream - czym jest?


SodaStream - http://www.orfemet.pl/butle-sodastream/ to producent ekspresów do wody gazowanej. Do zwykłej wody z kranu jest w stanie dodać bąbelki. To duże ułatwienie - nie trzeba kupować wody gazowanej, kiedy ma się na nią ochotę. Poza tym, to dobre dla środowiska. Taki ekspres pozwala na używanie jednej, wielorazowe butelki, zamiast setek plastikowych rocznie.

Żeby ekspres działał, trzeba jedynie wymieniać naboje z gazem (dwutlenkiem węgla). Jeden z takich cylindrów wystarcza do zrobienia około 60 litrów wody gazowanej. Każdy produkt spełnia standardy firmy - jest czysty, zapieczętowany i pełny.

SodaStream - dostępne dodatki


SodaStream oferuje również dodatki do napojów. Popularną opcją są strupy, dzięki którym można zrobić wodę gazowaną smakową. Istnieje wiele opcji smakowych - np. Cola, Energy, Cloudy Lemonade (cytryna), Cranberry Raspberry (żurawina i malina). Dostępne są też opcje Zero, czyli bez cukru i kalorii, jak np. Grapefruit Zero (grejpfrutowy), Orange Mango Zero (pomarańcza i mango). Produkty te są też wolne od alergenów i nadają się także dla dzieci. Można dodać tyle syropu, ile się chce - im więcej, tym mocniejszy smak napoju.

Przy dodawaniu bąbelków należy jednak pamiętać o kilku zasadach. Ekspres działa tylko, gdy używamy wody - innych napojów nie można w nim używać. Przygotowany napój powinno się wypić w ciągu 2 - 3 dni, więc lepiej robić je na bieżąco, a nie na zapas. Podobnie jest jednak ze sklepową wodą gazowaną. Po otwarciu, bąbelki „uciekają” w ciągu kilku dni i napój nie nadaje się już do picia.

SodaStream - dla kogo?


SodaStream to świetna opcja dla osób lubiących wodę i napoje gazowane, które chcą nieco zaoszczędzić. Woda butelkowana, kupowana codziennie, to spory wydatek. Poza tym, jest to też oszczędność dla środowiska. Jeśli rodzina wypija 3 butelki wody gazowanej dziennie, rocznie jest ich prawie tysiąc! To góra plastiku, którą można zaoszczędzić.

SodaStream jest też świetnym pomysłem na prezent, np. kiedy ktoś wprowadza się do nowego mieszkania bądź na urodziny w lecie czy wiosną. Wystarczy kupić ekspres i naboje, by osoba obdarowywana mogła go wypróbować. Stosunkowo niewiele osób wie o tym, jak działa taki sprzęt, także prawdopodobnie uda się kogoś zaskoczyć. SodaStream umili letnie wieczory - wystarczy ekspres, syrop, kilka kostek lodu, pokrojone owoce i słomka, a powstanie bezalkoholowy drink - lemoniada.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM