Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

BaseLinker - co należy wiedzieć?

  • Dodano: czwartek, 29 kwiecień 2021 12:12
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 937

Coraz więcej osób robi zakupy przez Internet, a czas pandemii jeszcze bardziej temu sprzyja. Prowadzenie sklepów internetowych albo stoisk w popularnych marketplace’ach to dobry pomysł na dochodowy biznes. Napływające oferty i zamówienia z pewnością ucieszą każdego sprzedawcę, ale nagromadzone bywają trudne do ogarnięcia. Poznaj działanie aplikacji BaseLinker, która została stworzona po to, żeby ułatwić pracę w twojej firmie.

 

Co to jest BaseLinker?

Narzędzie to zostało stworzone z myślą o sprzedawcach internetowych oraz osobach skupionych wokół działalności e-commerce. Jego zadaniem jest eliminowanie problemów przedsiębiorców, związanych z całym procesem obsługi zamówień. Potrzebna dokumentacja wraz z wprowadzanymi w niej zmianami znajduje się w jednym miejscu. To znaczy, że z poziomu BaseLinkera możesz odbierać, przekierowywać czy dostarczać paczki do klientów. Tutaj także utworzysz nową ofertę sklepu, a aplikacja automatycznie oznaczy ją jako nową albo zakończoną, kiedy ktoś kupi polecany przez ciebie produkt. Pełna integracja z różnymi kanałami dystrybucji sprzedawanych przez ciebie przedmiotów, ułatwi ci prowadzenie interesu.

 

Jeżeli ten krótki opis zainteresował cię na tyle, że chcesz wdrożyć BaseLinkera do swojej działalności, z pomocą firmy https://implemo.pl/ zrobisz to od ręki. Ich firma specjalizuje się w systemach, takich jak BaseLinker, dlatego oprócz instalacji, pokażą ci, jak obsługiwać ten program, żeby można było korzystać z niego w pełni.

 

Dlaczego warto korzystać z BaseLinker?

Przede wszystkim, to wygodny sposób na prowadzenie zarówno małych, jak i dużych biznesów e-commerce. Daje możliwość prostego zarządzania produktami, zamówieniami oraz wysyłką. Automatyzuje wiele czynności związanych z obsługą sklepu, pozwalając na oszczędzenie czasu na wszelkich procedurach sprzedażowych. Korzystając z tej aplikacji, minimalizuje się ryzyko związane z pewnymi opóźnieniami, pomyłkami zamówień lub innymi stresującymi obawami. Wszystkie informacje zgromadzone są w jednym miejscu, co także przyspiesza i organizuje pracę.

 

BaseLinker – to musisz wiedzieć!

Wdrożenie tego systemu do twojej firmy poskutkuje samymi benefitami. Dzięki niemu łatwo zwiększysz liczbę zamówień oraz klientów w twoim sklepie, poprzez rozszerzenie bazy platform marketplace. System jest zintegrowany z największymi polskimi i zagranicznymi portalami zakupowymi. Dosłownie kilka kliknięć wystarczy ci, żeby masowo umieszczać nowe oferty aukcyjne w różnych kanałach. Wirtualny magazyn pomoże ci uporządkować wszystkie informacje o posiadanym asortymencie. Dzięki bazie produktów umieszczonej w aplikacji, jesteś w stanie szybciej katalogować produkty spoza swojej oferty. BaseLinker automatycznie przypisuje ceny, kategorie oraz inne niezbędne dane wystawianym produktom. Przez ten system możesz również zarządzać wysyłką towarów. W jednym miejscu gromadzi kontakty do wielu firm kurierskich. Nie musisz już logować się na każde konto z osobna, ponieważ nadasz paczkę, rejestrując się jednorazowo w systemie. BaseLinker odpowiada również za automatycznie generowanie powiadomień oraz wiadomości do klientów. Możesz także ustawić tekst z podziękowaniem za zakupy, który będzie wysyłany za każdym razem, gdy ktoś skorzysta z twojej oferty. Z BaseLinkerem nie musisz martwić się też fakturami, ponieważ jest zintegrowany z programami rozliczeniowymi oraz gromadzi potrzebne dane o klientach, które później automatycznie opracowuje.

 

Każde ułatwienie w biznesie się przydaje i warto je przetestować. BaseLinker jest tak skonstruowany, że zrobi wszystko automatycznie przy niewielkim wkładzie twojej pracy.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM