Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Agresywny 18-latek w rękach Policji i ZRM

  • Dodano: wtorek, 07 kwiecień 2020 17:52
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2200

Dziś (tj. 07.04.2020r) przed godziną 15:00 w Łużnej miała miejsce niecodzienna akcja policji, związana z oświadczeniem młodego mężczyzny, który groził, że wysadzi dom.


„- Przed godziną 15:00 na Policję zadzwoniła mieszkanka Łużnej, zawiadamiając, że jej 18-letni syn wpadł w szał, przez co musiał uciec z domu. W międzyczasie mężczyzna uciekł na poddasze. Na miejsce przybyli policjanci, którzy zastali pobudzonego mężczyznę, stojącego w otworze drzwiowym na poddaszu, a w ręku miał przedmiot przypominający ostrze od kosy. Odgrażał się też, że ma przy sobie inne niebezpieczne przedmioty.” – mówi asp. Sztab. Grzegorz Szczepanek Rzecznik Prasowy KPP w Gorlicach.


Z relacji sąsiadów wynika, że chłopak ma problemy psychiatryczne.


„- Proszę Pana, ten chłopak ma problemy psychiatryczne, nie chce brać leków i matka zwyczajnie z nim sobie nie radzi. My, jako sąsiedzi zgłaszaliśmy sprawę do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, ale ich to nie interesuje. Powiedzieli, że chłopak ma 18-lat i to nie ich problem. Chcieliśmy pomóc, bo chłopak jest chory i pomocy potrzebuje.” – mówi w rozmowie z portalem Moszczenica Info jedna z Sąsiadek.


W związku z tym, że budynek, w którym był zabarykadowany 18-latek znajdował się przy drodze wojewódzkiej policja zadecydowała o tymczasowym zamknięciu odcinka drogi. Na miejscu obecnych było kilkunastu policjantów, straż pożarna, pogotowie ratunkowe, psycholog i pogotowie energetyczne.


„- Na ten moment mogę powiedzieć, że sytuacja przez policjantów jest już opanowana. Pobudzony mężczyzna został przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego. Na ten moment to szczegół, jaki możemy podać, reszta jest w toku ustaleń.” – dodaje asp. Sztab. Grzegorz Szczepanek

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Hubert skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie przesadzajcie z tymi kpinami i nie oskarżajcie że ktoś kogoś nie lubi bo napisał drobny żart a ...
Basia skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Do znajomej.. Kpiny????bardziej podziw i uznanie Nie widzę w komentarzach powyżej by ktoś kierowa...
Znajoma skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie rozumiem, jak można być tak zazdrosnym albo zawistnym i wykorzystywać artykuł o pożarze do kpin ...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM