Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Spowodował kolizję i próbował uciekać. Był nietrzeźwy? (AKTUALIZACJA)

  • Dodano: poniedziałek, 15 lipiec 2019 09:31
  • |
  • Autor: J.Brach
  • |
  • Odsłon: 3323

Tuż po północy 15 lipca na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawca zdarzenia prawdopodobnie był nietrzeźwy i próbował uciec z miejsca zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że kierujący samochodem Alfa Romeo, zaczął ścinać zakręt i uderzył w jadącego z przeciwka Volkswagena Sharana. Kierujący Sharanem mieszkaniec Łużnej, próbował uniknąć zdarzenia odbijając kierownicą w kierunku przydrożnego rowu.

 

Żaden z kierujących nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Z naszych ustaleń wynika, że kierowca Alfy Romeo był nietrzeźwy i próbował uciekać. Pościg za kierowcą rozpoczął jeden z mieszkańców pobliskiego domu, który złapał mężczyznę i przekazał w ręce policji.

 

Dokładny przebieg sytuacji, poznamy po ustaleniach policji. Przy zdarzeniu pracowały dwa zastępy z OSP Moszczenica, JRG Gorlice i dwa patrole policji.

 

Warto dodać taki mały komentarz, ponieważ na jednym z portali społecznościowych na fanpage nazywający się „Wspólnotą Lokalną – WL” nijaki M.M. próbował zarzucić, że w OSP Moszczenica bardzo źle się dzieje, że są „masowe rezygnacje” i czy mieszkańcy Moszczenicy mogą czuć się bezpieczni, bo strażacy nie skompletują załogi wozu strażackiego. Jak widać, na naszych strażaków można liczyć, kolejny alarm i kolejny raz śpieszą z pomocą z siłą dwóch zastępów. Pojawia się pytanie, jak cel ma autor fanpage pisząc nieprawdę, usiłując zdezinformować nasze społeczeństwo?

 

------------------------------------------------

„10 minut po północy, dnia 15 lipca 2019 roku otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji i podejrzeniu, że jeden z jej uczestników jest nietrzeźwy. Kierujący pojazdem Alfa Romeo, mieszkaniec Stróżówki podczas wymijania doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Sharanem, którym kierował mieszkaniec Łużnej. Kierowca Alfy odmówił poddaniu się badaniu trzeźwości, policjanci wzięli go na badanie krwi i zatrzymali prawo jazdy. Wszystko wskazywało na to, że kierowca jest nietrzeźwy a badanie krwi tylko to potwierdzi. Po wykonanych czynnościach został zwolniony do domu. Kierowca VW Sharana był trzeźwy. Mieszkaniec Stróżówki odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji i kierowanie s stanie nietrzeźwości.” – mówi w rozmowie z nami asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy KPP w Gorlicach.

 

 

 

 

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Hubert skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie przesadzajcie z tymi kpinami i nie oskarżajcie że ktoś kogoś nie lubi bo napisał drobny żart a ...
Basia skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Do znajomej.. Kpiny????bardziej podziw i uznanie Nie widzę w komentarzach powyżej by ktoś kierowa...
Znajoma skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie rozumiem, jak można być tak zazdrosnym albo zawistnym i wykorzystywać artykuł o pożarze do kpin ...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM