Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Uważajmy na złodziei

  • Dodano: czwartek, 26 kwiecień 2018 07:15
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 4518

Jak podaje portal Gorlice112, w miniony piątek w Mszance grupa dochodzeniowo-śledcza gorlickiej Komendy Policji musiała dokonać zabezpieczenia śladów po włamaniu w jednym z domów.


Policja 20 kwietnia, około godziny 20 otrzymała zgłoszenie o włamaniu do domu w miejscowości Mszanka. Niestety okres w jakim mogło dość do włamania to według zgłaszającej od 1 grudnia aż do dnia zgłoszenia.


Policja ustaliła, że sprawca dostał się do domu po wybiciu szyby w oknie. Z budynku zginęły różne przedmioty o wartości około 500 zł. Zgłoszenie zostało zakwalifikowane jako przestępstwo.


Niestety, ale w minionym czasie to nie jedyny przypadek włamań z kradzieżą, warto więc zabezpieczać swój dobytek. Dobrym rozwiązaniem jest monitoring, którego koszt przy samodzielnym zakładaniu nie jest duży, a kamery na pewno odstraszą złodzieja oraz w razie problemów staną się dowodem i pomogą w ujęciu ewentualnego sprawcy. Współczesna technologia pozwala na podgląd z kamer z każdego miejsca na świecie, a dane zapisywane są na rejestratorze lub po prostu w chmurze, dzięki czemu nawet po uszkodzeniu rejestratora mamy dostęp do zapisu w danym czasie.


Dobrą wiadomością jest też plan ministra Ziobry, który na pewno da do myślenia takim złodziejaszkom jak powyżej. Złodzieje na pewno dobrze się zastanowią za nim coś ukradną.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM