Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Podsumowanie majowego weekendu na gorlickich drogach

  • Dodano: wtorek, 05 maj 2015 09:19
  • |
  • Autor: KPP Gorlice
  • |
  • Odsłon: 1299

Tegoroczna Majówka na gorlickich drogach przebiegła bardzo spokojnie i bezpiecznie. W ciągu pierwszych trzech dni maja mieliśmy do czynienia jedynie z dwoma kolizjami. Policjanci ujawnili także nietrzeźwego rowerzystę.

 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce 2 maja o godzinie 13 w Śnietnicy. Jak ustalono mieszkaniec Stawiszy kierujący samochodem Nissan, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zjechał do rowu przewracając samochód na dach. Szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy. Ukarany została mandatem karnym w kwocie 300 złotych. Na jego konto wpłynie także 6 punktów karnych.

Drugie zdarzenie miało miejsce następnego dnia o godzinie 16.00 na ul. Kościuszki w Gorlicach. Ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że mieszkaniec Jasła kierujący motocyklem HONDA nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na poprzedzający go inny motocykl HONDA. Wskutek uderzenia motocykl ten zderzył się z jadącym w tym samym kierunku motocyklem BMW, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem osobowym marki PEUGEOT Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca ukarany został mandatem karnym w kwocie 400 zł.

Nietrzeźwego rowerzystę policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w sobotni wieczór w Łużnej. Mieszkaniec tej miejscowości miał w organizmie 0,73 promila alkoholu. Na mężczyznę nałożono mandat karny w kwocie 500 złotych. Po czynnościach został zwolniony.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM