Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Poważne wypadki w Wilczyskach i Uściu Gorlickim. 4 osoby trafiły do szpitala.

  • Dodano: poniedziałek, 11 styczeń 2016 10:06
  • |
  • Autor: KPP Gorlice
  • |
  • Odsłon: 1903

W ostatni piątek (8 stycznia) na terenie powiatu gorlickiego doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. W pierwszym wypadku, który miał miejsce w Uściu Gorlickim obrażeń ciała doznała pasażerka Opla Astry. W drugim zdarzeniu w Wilczyskach ucierpiało 3 mężczyzn po tym, jak kierowany przez jednego z nich VW Golf wypadł z drogi w Wilczyskach.

 

Informacja o wypadku w miejscowości Uście Gorlickie dotarła do dyżurnego gorlickiej jednostki Policji o godzinie 17.55. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że mieszkaniec Nowego Sącza kierujący samochodem Opel Astra, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do rowu, gdzie przewrócił się na dach. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka samochodu (także mieszkanka Nowego Sącza), która trafiła do szpitala. Okoliczności zdarzenia badają gorliccy policjanci.

Do drugiego zdarzenia doszło o godzinie 21.20 w Wilczyskach. Jak ustalili policjanci, mieszkaniec tej miejscowości, kierując samochodem VW Golf, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wypadł z drogi i uderzył w przepust. Po odbiciu się od przepustu samochód ściął jeszcze 2 drzewa. Niezbędne było udzielenie pomocy medycznej kierowcy oraz dwóm pasażerom VW. Trafili oni do szpitali w Gorlicach i Nowym Sączu. Szczęśliwie okazało się, że nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń ciała. Ponadto policjanci ustalili, że kierowca samochodu nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia badają policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM