Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Ropica Górna. Poszukiwania 22-letniego Piotra Wawrzeszkiewicza.

  • Dodano: wtorek, 20 luty 2024 01:08
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1464

Wczoraj tj. 19 lutego 2024 roku Policja i Straż Pożarna rozpoczęły akcję poszukiwawczą 22-letniego Piotra Wawrzeszkiewicza z Ropicy Górnej.

 

Na miejsce koncentracji sił i środków do Ropicy Górnej (gmina Sękowa) skierowano kilkudziesięciu policjantów i zastępy strażaków PSP i OSP. Na miejsce zdarzenia została zadysponowana także sekcja dronowa z OSP Moszczenica oraz drony policyjne.

 

Policja o zaginięciu młodego mężczyzny zgłoszenie otrzymała w godzinach popołudniowych.

 

Na miejscu zdarzenia akcję poszukiwawczą prowadziło kilkunastu policjantów KPP Gorlice oraz strażacy z JRG Gorlice i OSP. Do akcji zadysponowano także drona z OSP Moszczenica i drony policyjne z kamerami termowizyjnymi. Obecny był także policjant z psem tropiącym.

 

Działania były bardzo trudne i trwały a do północy. Policjanci i strażacy musieli pracować w trudnym terenie przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

 

Na ten moment poszukiwania zostały przerwane i zostaną wznowione z samego rana.

 

Rodzina zaginionego prosi o pomoc. Zaginiony to Piotr Wawrzeszkiewicz. Ma 185 cm wzrostu, niebieskie oczy, blond włosy, mały zarost. Znakiem szczególnym jest blizna pomiędzy brwiami. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, czerwono białą bluzę z kapturem i miał na sobie dresowe spodnie z białym nadrukiem.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM