Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Ujawniono kolejne zwłoki w naszym powiecie! [AKTUALIZACJA]

  • Dodano: wtorek, 17 październik 2023 08:19
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 4162

Bieżący tydzień zaczął się nieciekawie, bowiem wczoraj (tj. 16 października 2023r.) i dziś (tj. 17 października 2023r.) na terenie powiatu gorlickiego ujawniono zwłoki.

 

Wczoraj policjanci z KPP Gorlice zostali zawiadomieni, że w okolicach stacji paliw na ul. Kościuszki w Gorlicach dwóch mężczyzn spożywa alkohol. Patrol, który przybył na miejsce został już tylko jednego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych i rozpoczęto reanimację nieprzytomnego mężczyzny. Niestety życia 55 latka nie udało się uratować. Mężczyzna był znany policji.

 

Kolejne zwłoki przypadkowy przechodzień ujawnił dziś rano w rzece Ropa na wysokości Wodociągów w Szymbarku. Na miejsce skierowano wszystkie służby.

 

Więcej informacji wkrótce.

 


 Aktualizacja - 17 października 2023r. godz. 14:02

 

- Około godz. 7.35 dostaliśmy zgłoszenie, że w Szymbarku przypadkowa osoba natknęła się na zwłoki mężczyzny, który znajdowały się w zaroślach, niedaleko rzeki Ropy. Okazało się, że to poszukiwany od wczoraj 67-letni mieszkaniec Szymbarku, którego zaginięcie zgłosili członkowie rodziny. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora – relacjonuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM