Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Ostrusza: W sąsiednim powiecie łowcy pedofili przekazali podejrzanego policji

  • Dodano: piątek, 27 styczeń 2023 09:24
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 5979

Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili przekazała wczoraj tj. 27 stycznia 2023 r. w ręce policji podejrzanego o pedofilię 40-latka mieszkającego w miejscowości Ostrusza, gmina Ciężkowice.

 

- Sytuacja miała miejsce wczoraj w powiecie tarnowskim. Mężczyzna podejrzany o pedofilie został ujęty przez „łowcę pedofili” i przekazany policjantom Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Aktualnie mężczyzna jest zatrzymany i będą wykonane niezbędne czynności związane z koniecznością przedstawienia zarzutu określonego w art. 200 par. 3 kodeksu karnego, który zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. 40-latek z powiatu tarnowskiego jest znany tarnowskim policjantom, wcześniej nie był karany za przestępstwa podobne. – mówi asp. sztab. Paweł Klimiek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

 

Mężczyzna myślał, że piszę z 13-letnią dziewczynką, nie wiedział, że tak naprawdę po drugiej stronie byli działacze fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili.

 

Na stronie fundacji czytamy:

„- Grzegorz zaczepił w sieci 13-letnie "wirtualne dziecko" - Wabika Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.

W odrażający sposób zmuszał dziewczynkę do masturbacji m.in. przy wykorzystaniu ogórka lub marchewki. Kazał jej władać te warzywa do pochwy, odbytu, a następnie do buzi. Dokładnie instruował, jak ma się dotykać. Pisał do niej: "jestem starszy od ciebie i wiem co jest dobre. Przyda ci się to w życiu". Nie docierało do niego, że dziecko nie chce tego robić i odczuwa ból. Wielokrotnie straszył, że jeśli nie będzie go słuchać, to o ich konwersacji poinformuje szkołę i przyjedzie do mamy dziewczynki. Za "karę" kazał głębiej wkładać warzywa do otworów ciała.

Wysłał zdjęcie swojego penisa, pisał, że dziecko go weźmie do buzi. Uważał, że dziewczynki w tym wieku tak muszą robić. Szantażem zmusił ją do podania swojego numeru i do rozmowy telefonicznej.

Standardowo - jak wszyscy o skłonnościach pedofilskich pisał do dziecka słowa: "tylko nie mów nikomu".”

 

Relacja dostępna pod adresem: https://fb.watch/ijkFY4FSmv/

 

- Nasze działania trwają zazwyczaj 4-5 tygodni, tu jednak realizacja była szybsza. W przypadku Grzegorza D. działania trwały tydzień, gdyż to co pisał 40-latek stanowiło poważne zagrożenie dla psychiki dzieci. Dziś zgłosiła się do nas jedna z mam z Ciężkowic, której córka została zaatakowana na facebooku przez Grzegorza tydzień temu. Niestety policja w Ciężkowicach zawiadomienia nie przyjęła. - mówi w rozmowie z nami Alex z ECPU Polska: Łowcy Pedofili.

 

- W ciągu 2 lat naszego działania zatrzymałem ponad 200 osób. Wszystkie usłyszały zarzuty prokuratorskie. Niestety na wyroki czeka się około 14 miesięcy. Pierwsi zatrzymani są po wyrokach. Kilka osób skazano na bezwzględne więzienie, niestety większość to wyroki skazujące, ale tylko w zawieszeniu. – dodaje Alex.

 

Więcej na ten temat policja będzie mogła powiedzieć nam, gdy zostaną zakończone czynności związane z zatrzymanym i po podjęciu decyzji przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowie.

 

Warto zwrócić uwagę, że sytuacja miała miejsce „za miedzą”. Apel do rodziców, aby zwracać uwagę na to co robią nasze dzieci i z kim się komunikują.

 

Każdy może wsprzeć działania ECPU Polska: Łowcy Pedofili:

- PayPal: paypal.me/ecpu
- konto Fundacji: 11 1020 5024 0000 1802 0189 8881 (w tytule wpisz darowizna na cele statutowe Fundacji)
 
 

 01

 

02

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM