Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Gorlice: Pijany uciekał przed Policją. Uszkodził radiowóz. [AKTUALIZACJA]

  • Dodano: środa, 25 maj 2022 08:42
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1715

Dziś rano (25 maja 2022) gorliccy mundury na ulicy Bieckiej w Gorlicach próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę audi. Kierowca nie miał zamiaru się zatrzymać i rozpoczął ucieczkę.

 

Kierowca doskonale wiedział, że nie jest trzeźwy i zamiast zatrzymać się do kontroli drogowej postanowił rzucić się do ucieczki. Policjanci ruszyli za nim w pościg ulicami miasta. Pijanego kierowcę Audi udało się zatrzymać na ulicy Chopina. W wyniku pościgu został uszkodzony radiowóz. Za kierownicą Audi na tablicach innego powiatu siedział mieszkaniec powiatu gorlickiego.

 

Na miejscu zdarzenia trwają oględziny Audi i policyjnego radiowozu, pracują tam policyjni technicy.

 

Kierowca uciekając tylko pogorszył swoją sytuację, a za swoje czyny odpowie przed sądem. Mamy nadzieję, że kara będzie surowa.

 

W tym miejscu gromkie brawa za skuteczność dla gorlickich policjantów. Kolejny pijany kierowca został zatrzymany i nie powinien stwarzać już zagrożenia.

 


AKTUALIZACJA - 25 maja 2022, godz. 10:39

Uciekającym okazał się być 22-letni mieszkaniec Gorlic, który w wydychanym powietrzu miał 0,63 promila alkoholu. Policjanci uciekającemu Audi zablokowali drogę z wykorzystaniem radiowozu w wyniku czego Audi wbiło się pomiędzy zajeżdżający drogę radiowóz i stojącego na skrzyżowaniu Fora. 22-latek po zderzeniu wysiadł z samochodu i próbował pieszo kontynuować ucieczkę. Bardzo szybko policjanci dogonili go i zatrzymali. Za ucieczkę przed poicją grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a oprócz tego młody Gorliczanin odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM