Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Ropa: Uderzyli w drzewo i samochód zapalił się. 4 osoby poszkodowane.

  • Dodano: poniedziałek, 23 maj 2022 09:22
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2000

Dziś tuż po północy w miejscowości Ropa doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego. Poszkodowane zostały cztery osoby.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 23 maja 2022 r. kilka minut po północy. Z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi gminnej 27-letni kierujący samochodem Audi A6 stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu i uderzył w drzewo wyrywając je z korzeniami. Audi stanęło w płomieniach.

 

Samochodem podróżowały 4 osoby z województwa dolnośląskiego, które na szczęście zdołały opuścić pojazd o własnych siłach. Młody 23-letni mężczyzna i 14-letnia dziewczyna zostali przetransportowani do szpitali w Gorlicach i Nowym Sączu. Niestety, stan dziewczyny był na tyle poważny, że konieczny był jej transport do Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie Prokocimiu.

 

Na miejsce akcji udał się jeden zastęp z OSP KSRG Ropa, dwa zastępy JRG Gorlice, trzy karetki pogotowia i Policja.

 

Strażacy po przyjeździe na miejsce zastali pojazd osobowy, z którego wydobywał się dym i płomienie. Przystąpiono do gaszenia pojazdu i poszukiwań osób, które podróżowały tym pojazdem – poinformował rzecznik PSP w Gorlicach, mł. bryg. Dariusz Surmacz.

Okazało się, że pasażerowie i kierowca oddalili się z miejsca wypadku. Wszystkich przekazano pod opiekę ratowników z karetki ZRM. Pojazd ugaszono i zabezpieczono miejsce zdarzenia.

 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM