Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Gorlice. Ukradł z apteki ponad 26 tys. złotych.

  • Dodano: wtorek, 22 luty 2022 10:00
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2017

Gorliccy policjanci w minionym tygodniu otrzymali zgłoszenie o kradzieżach w jednej z aptek znajdującej się na terenie Gorlic. Skradziono ponad 26 tys. złotych.

 

Gotówka z kasy w jednej z gorlickich aptek zaczęła znikać już w listopadzie 2021 roku. Początkowo nie były to duże kwoty i farmaceutki myślały, że doszło do pomyłek. Na początku lutego bieżącego roku okazało się jednak, że z kasy zniknęło ponad 26 tys. złotych.

 

W aptece nie było żadnych śladów włamania, żadna z farmaceutek o kradzież nie podejrzewała też swojej koleżanki z pracy. Jedna z pracownic postanowiła, że zainstaluje kamerkę w pobliżu kasy, aby sprawdzić kto stoi za kradzieżami.

 

Po kilku dniach kamerka nagrała złodzieja, którym okazał się być 29-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego. Policja bardzo szybko ustaliła sprawcę kradzieży. Mężczyzna wchodził do apteki otwierając drzwi kluczem, który wcześniej ukradł jednej z farmaceutek. 

 

29-latek przyznał się do postawionych mu zarzutów. Przez cztery miesiące z apteki ukradł ponad 26 tys. złotych. Za kradzież z włamaniem mieszkańcowi powiatu jasielskiego grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju.

 

Źródło: KPP Gorlice / Halogorlice.pl

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM