Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Mieszkaniec gminy Moszczenica stracił 45 tys. złotych!

  • Dodano: poniedziałek, 25 październik 2021 16:33
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3018

Oszuści nie odpuszczają i cały czas próbują wyłudzić pieniądze metodą, która nazywa się „pracownik banku”. W piątek 22 października 2021r. policjanci z Gorlic otrzymali dwa zgłoszenia z Moszczenicy, niestety w jednym z przypadków mieszkaniec stracił wszystkie oszczędności.

 

Jedna z mieszkanek gminy Moszczenica zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, po tym jak obiecała telefon od osoby podającej się za pracownika banku, w którym ma konto. Osoba dzwoniąca próbowała oszukać kobietę informując, że z jej rachunku ktoś próbuje przelać jej oszczędności. Na szczęście mieszkanka gminy Moszczenica była czujna i nie dała się wciągnąć w dalszą rozmowę, a po jej zakończeniu zgłosiła sprawę na policje.

 

Oszukać niestety dał się sąsiad kobiety, który odebrał podobny telefon od osoby podającej się za „pracownika banku”. Oszust tak poprowadził rozmowę, że wmówił mężczyźnie, iż jego oszczędności są zagrożone, bo ktoś prawdopodobnie przejął dostęp do jego rachunku. Niestety mieszkaniec gminy Moszczenica dał się oszukać i stracił wszystkie swoje oszczędności w wysokości 45 tys. złotych.

 

Cały czas media jak i banki informują o różnego rodzaju oszustwach, jednak jak widać wiele jest jeszcze wiele osób, które dają się oszukać.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM