Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Policyjne podsumowanie Świąt. Dwa zdarzenia w gminie Moszczenica.

  • Dodano: wtorek, 06 kwiecień 2021 14:50
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1713

Gorliccy policjanci podsumowali minione Święta Wielkanocne (3 – 5 kwietnia). Dwa zdarzenia drogowe miały miejsce w gminie Moszczenica.

 

W sobotę 3 kwietnia 2021r. na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy kierująca VW kobieta nie zachowała szczególnej ostrożności podczas cofania i najechała na stojący samochód Honda. Kobieta odjechała z miejsce zdarzenia. Policjanci bardzo szybko dotarli do kierującej VW, jak się okazało była to mieszkanka gminy Gorlice. Kobietę ukarano mandatem 300 złotych i punktami.

 

Tego samego dnia policjanci ruszyli w pościg za kierowcą Fiata, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po 15 kilometrach mężczyzna porzucił swój pojazd i zaczął uciekać pieszo. Chwilę później kierowca fiata został zatrzymany. Uciekającym był mieszkaniec gminy Gorlice, mężczyzna był trzeźwy jednak zostało mu już wcześniej zatrzymane przez starostę prawo jazdy. Za szereg wykroczeń i ucieczkę kierowca fiata odpowie przed sądem.

 

W niedzielę 4 kwietnia w Binarowej kierowca Audi wjechał w ogrodzenie jednej z posesji i odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawcę tego incydentu również Policji udało się bardzo szybko ustalić. Okazało się, że mieszkaniec gminy Biecz prowadził pojazd mając w organizmie 1,6 promila alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za jazdę na podwójnym gazie opowie przed sądem.

 

W poniedziałek 5 kwietnia w Staszkówce na ulicy Strażackiej kierująca Toyotą kobieta nie upewniła się co do możliwości wyprzedzania i zderzyła się z prawidłowo jadącym oplem. Mieszkanka gminy Gorlice została ukarana mandatem i punktami karnymi.

 

Również w poniedziałek przypadkowa osoba znalazła zwłoki w potoku Stróżowianka. Na miejsce skierowano policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej. Prokurator wstępnie wykluczył udział osób trzecich i postanowił zabezpieczyć zwłoki 70-letniego gorliczanina do dalszych badań.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM