Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Cztery osoby poszkodowane w kolizji na Gorlickiej

  • Dodano: czwartek, 18 luty 2021 07:46
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2001

Wczoraj(tj. 17.02.2021) tuż po godzinie 16:00 w Moszczenicy na ulicy Gorlickiej, na wysokości starego stadionu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Ranne zostały 4 osoby.

 

Z informacji, które posiadamy wynika, ze kierowca Fiata Cinquecento nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z Volkswagenem Passatem. W wyniku zderzenia czołowego poszkodowany został kierowca i pasażer fiata, oraz kierowca i pasażer volkswagena. Poszkodowani zdołali samodzielnie opuścić swoje pojazdy. Siła zderzenia musiała być dość spora, gdyż volkswagen wypadł z drogi i zakończył jazdę w głębokim przydrożnym rowie.

 

Na miejscu, jako pierwsze zjawiły się 2 zastępy z OSP Moszczenica, którzy zajęli się poszkodowanymi i odłączyli zasilanie w obydwóch rozbitych pojazdach. Po przyjeździe ZRM okazało się, że dwie osoby nie wymagają hospitalizacji, jedna została zabrana na badania do gorlickiego szpitala, a jedna odmówiła hospitalizacji.

 

Droga przez półtorej godziny była całkowicie nieprzejezdna, później ruch odbywał się wahadłowo.

 

Zdarzenie zostało zakwalifikowane, jako kolizja. Sprawcą kolizji był kierowca fiata, który dostał 500 zł mandatu i punkty karne.

 

W działaniach udział brały 2 zastępy OSP Moszczenica, 2 zastępy JRG Gorlice, dwa ZRM i policja.

 

Trzeba podkreślić, ze warunki na drogach w tym czasie były fatalne. Padał gęsty śnieg, a temperatura oscylowała w okolicach 0 stopni Celcjusza. Jezdnia przez chwilę była niczym lodowisko, a w takich warunkach o wypadek nie trudno.

 

wyp01

wyp02

wyp03

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM