Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Ruszył konkurs plastyczny - zachęcamy do udziału!

  • Dodano: środa, 22 kwiecień 2015 07:35
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2626

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gorlicach, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Moszczenicy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Oddaje Krew Pomagam Innym”.

 

Konkurs ma na celu promowanie i rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży idei honorowego krwiodawstwa, zachęcenie dzieci i młodzieży do bezinteresownego pomagania innym ludziom z okazji 10 edycji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew, Strażacy w Honorowym Krwiodawstwie” a także popularyzację twórczości dzieci i młodzieży.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum w trzech kategoriach wiekowych I-III, IV-VI i gimnazjum z terenu powiatu gorlickiego. Uczestnicy mogą wykonać pracę plastyczną, napisać wiersz lub piosenkę zgodnie z hasłem konkursu „Oddaje Krew Pomagam Innym”.

Prace wraz ze zgodą na udział w konkursie należy składać do dnia 10 Maja 2015 r. osobiście lub pocztą do Oddziału Terenowego Krwiodawstwa w Gorlicach tj.: ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 – 11.00

Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Fundatorami nagród są Burmistrz Miasta Gorlice, Wójt Gminy Moszczenica, KP PSP Gorlice oraz ZOP ZOSP RP Gorlice. Prace nagrodzone zostaną wystawione w dniu 30 maja b.r. w Centrum Informacji na Rynku w Gorlicach.

Szczegóły konkursu w regulaminie: REGULAMIN

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM